МТГ Магазин Magic World: часті запитання й відповіді клієнтів

Тут зібрання питання, уточнення і думки всіх, хто вже відвідує чи запрошений до МТГ магазин Magic World, щоб було легше зрозуміти роботу клубу і завітати до нас
МТГ Магазин 2
Основна спеціалізація клубу — це турніри, які ми проводимо під егідою офіційної діяльності клубу зі статусом WPN МТГ магазин товарів компанії Wizards of the Coast. Також у нас представлена і завжди в наявності ​​вся необхідна продукція Magic The Gathering, аксессуарів та інших культових настільних ігор. У спілкуванні з новими і досвідченими відвідувачами ми часто чуємо різні питання про турніри, купівлю карт МТГ, навчання ігровому процесу і інші. Тому зібрали важливі для вас аспекти гри в Магію в одному місці.
МГТ магазин Київ

МТГ Магазин Magic World коментує часті питання

Приходьте в наш МТГ Магазин і клуб Magic World, і тут ви завжди зможете знайти тих з ким пограти в Magic The Gathering. Також радимо взяти з собою друга зі спільними інтересами і наші досвідчені маги навчать грати в MTG і його, оновлять ваші скіли і розкажуть про останні важливі новини світу Магії.
Перевага MTG в тому, що це не тільки гра в карти в класичному розумінні, а й щось типу шахів, стратегії. Дуже часто ми робимо висновки поверхнево, не розібравшись в грі на достатньому рівні. Ось чому ми радимо спробувати зробити це якісно, ​​з нашою допомогою, і після цього приймати рішення. Це наша робота, і, в якійсь мірі, покликання.
Можливо вам мега пощастило. Старі картки могли подорожчати в вартості, тому радимо відвідати клуб і наш Трейд-пост з колекцією карт. За бажанням, покажіть їх нашому клубному трейдеру. Так ви будете мати чітке уявлення чим володієте, а можливо і отримаєте гроші. Що робити з вирученої сумою вирішувати вам, але можливість купити і пограти актуальні драфти у вас також буде.
Паперова версія — відмінний спосіб відпочити від комп’ютера і екрану телефону, зіграти з живим справжнім опонентом, випробувати реальні емоції і обмінятися враженнями та досвідом. Всі сходяться в одному — оффлайн, це зовсім інший формат взаємодії з Magic The Gathering. І навички, отримані в живій грі, точно знадобляться вам в Арені або Онлайні.
Грати і колекціонувати MTG на певному рівні задоволення не з дешевих, але як і в будь-якому подібному хобі завжди є можливість вийти в гроші. При необхідності карти можна продати і повернути частину або всі витрачені кошти. Граючи добре ви отримуєте цінні призи. А деякі карти, в тому числі російські версії, можуть бути предметом інтересу покупців навіть на Ebay.
Дивлячись для чого. Наприклад щоб просто придбати цікаву для продукцію — у нас є інтернет-магазин, де представлений широкий вибір MTG продукції і аксесуарів. Ви також завжди можете звернутися до наших менеджерів, для пошуку синглу або замовлення. Відправка Новою поштою здійснюється регулярно. А іноді, можна спланувати поїздку і пограти якийсь турнір, що не подарує вам унікальну магію спілкування.
Безумовно все зараз стрімкими темпами діджіталізується, і, можливо, одного разу папір остаточно поступиться цифрі. Але це станеться не зараз, може років через 10. І ви регулярно шукаєте якісь розваги, збираючись з друзями — ось чому настільні ігри поки залишаються на столі. Живі емоції важко оцифрувати. Та й рідкість паперових карт для колекційної гри прямо впливає на їх вартість.
Так окремі карти дійсно стоять чимало грошей, так як основна маса платоспроможною аудиторією знаходиться на Заході. В якійсь мірі тому ціни на карти формують західні гравці і їх гроші. А значить їх цінність буде зберігатися.
Так, всі ми різні люди. Однак у нас є багатий досвід організації і відвідування турнірів, а головне для них — відвідуваність. Ось чому ми намагаємося вибирати оптимальні дні і час для найбільшої кількості потенційних учасників. Однак ми регулярно обробляємо ваші запити і пропозиції на цю тему, переглядаючи розклад і розстановку турнірів в тижні. Більш гнучкого графіку івентів ще треба пошукати. Іноді ми дійсно переносимо турніри.
Дуже важливо розуміти різницю і бачити конкретні цифри, для чого ми і запрошуємо в МТГ магазин вчитися грати безкоштовно. Людина, яка правда зацікавлений в хобі, цікавиться порядком цін на необхідні атрибути і аксесуари. За аналогією наприклад з риболовлею, де можна купити поплавочку за 250 грн, а можна спорядити бус на 4 доби коропового лову — все відносно і залежить тільки від вас. Одне ясно напевно — грати на крутому рівні і отримувати задоволення від Магії можна і без істотних вкладень за мірками «світу хобі».
Ми розуміємо, що не єдині в Києві і, тим більше, Україні, де можна чудово провести час і пограти. Але давайте дивитися правді в очі — більш атмосферного клубу Magic The Gathering ви швидше за все не зустрічали. Кав’ярня з відмінною кавою — зовсім поруч, столи розставлені зручно, продукція за цінами виробника, холодильник завжди повний смаколиків. І ми чуємо вас.
Безумовно сім’я, діти, бізнес повинні займати центральне місце у вашому житті. І хобі вкрай рідко стає сенсом життя. Ось чому ми намагаємося урізноманітнити активності і асортимент в клубі, який можна співставити з вашими часовими і фінансовими можливостями. І ми цінуємо ваш комфорт і лояльність.
Поширена помилка серед новачків, які думають що турніри це високий рівень, і за їх рахунок досвідчені гравці будуть просто вирішувати свої питання (фармити). Турніри формуються з достатньо однорідного рівня гравців, спеціально для вашого прогресу. І щоб вигравати — потрібно просто грати і діставати досвід. З цього починав будь-який гравець в МТГ.
Скільки людей — стільки думок, і багато наших відвідувачі вносять свої пропозиції щодо ігрового процесу, турнірів, часу і парінгам. Все вислуховуються і береться на замітку, наскільки це можливо, враховуючи інтереси всіх сторін процесу: клубу, гравців, виробника ігор. І ми робимо усе для того, щоб актуальна продукція потрапляла на наші полиці першою в Києві.

Звичайно в реальності цих питань — набагато більше, але одне ми знаємо точно. Наш МТГ магазин створений саме для того, щоб відповідати і вирішувати подібні питання в співтоваристві, якому не байдужа Magic The Gathering. Тому ми завжди раді бачити вас в нашому клубі Magic World на Білоруській, 15а. Ми такі ж гравці і учасники турнірів як і ви, живемо і вболіваємо цією справою.

Цікавий факт — нерозпакований набір Magic The Gathering 1993 року випуску був куплений за 150 000 доларів. 

Сподіваємося, що карти попалися що треба

МТГ Магазин