Клуб настільних ігор Київ - безпека гри Magic The Gathering

Місце, де можна безпечно і повністю зануритися в улюблене хобі, пограти з друзями і битися з іншими гравцями — ось що таке клуб настільних ігор Київ Magic World
Magic The Gathering купить Киев4
Як би ми до цього не ставилися, але проблема з короновірусом є і нашій спільноті доведеться з цим якийсь час жити. Ми розуміємо обставини і постійно закликаємо гравців до відповідального ставлення. У цих умовах клуб настільних ігор Київ Magic World виступає в ролі організатора турнірів з Magic The Gathering. І вже зараз, під час проведення осінніх календарних заходів — пререлізу або турнірів для новачків, ми приділяємо цьому серйозну увагу.
Magic The Gathering купить Киев

Важливе правило Клубу МТГ

Ми залишаємо за собою право не допустити на турнір людину з ознаками ГРВІ або достроково припинити його участь (в такому випадку він зможе забрати пререлізний набір і два бустера). Тому ми просимо вас адекватно оцінювати свій стан і піклується про вашу безпеку і здоров’я оточуючих.

Які заходи дозволять безпечно відвідувати клуб настільних ігор Київ MTG при проведенні пререлізних та інших турнірів по магії:

Щоб ви могли безпечно грати в магію в клубі Magic World — ми готові видавати маски абсолютно всім учасникам.

Бажано грати в масках.

Дезінфектори будуть по всьому клубу в необмежених кількостях. Будь ласка, регулярно обробляйте руки, відвідую клуб настільних ігор Київ.

Ми будемо обробляти всі ігрові столи в процесі турнірів. У міру того як пари гравців будуть догравати.

У клубі 21 ігровий стіл. Кожна пара гравців буде грати за окремим столом. Столи ми розставимо на максимальній відстані один від одного.

У нас в Magic World на Білоруській, 15а можливо наскрізне провітрювання, вікна виходять на дві протилежні сторони будівлі. Також по всьому клубу у нас проведена система витяжки повітря і система вентиляції повітря. Тобто повітря буде постійно циркулювати і подаватися свіжий.

Клуб настільних ігор Київ встановив якісний Ультрафіолетовий бактерицидний рециркулятор (тут можна прогугліть що це таке), який покриває достатню площу ігрових залів і може працювати, коли в приміщенні перебувають люди.

Клуб настольных игр Киев - как безопасно играть турниры в Magic The Gathering2
Купити свій перший набір для пререліз або драфта
Magic The Gathering стартовый набор купить чтобы начать играть в магию или получить в клубе бесплатно4

Базові рекомендації щоб безпечно відвідувати клуб настільних ігор Київ Magic World на Лук'янівці залишаються незмінними:

Зберігайте соціальну дистанцію 1,2-1,5 м

Регулярно мийте і дезінфікують руки

Використовуйте маски

Прикривайтесь під час кашлю або чхання

Бережіть себе і своє здоров'я, особливо в осінній період похолодання

Хочете отримати розклад турнірів на найближчі тижні?

Клуб настільних ігор Київ Magic World відкритий для вас кожен день з 11:00 до 23:00.

Ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб турніри пройшли комфортно. Закликаємо всіх гравців відповідально поставитися до ситуації.

Дотримуйтесь карантинні заходи. Всім здоров’я!

Клуб настільних ігор Київ Magic World проводить Пререліз і Регулярні турніри по MTG. Пограти в числі перших картами нових випуском Magic The Gathering з можливістю виграти 2 Бустери і потримати нові карти одночасно з магами усього світу. Приходьте до нас на будь-які турніри, адже в нашому розкладі практично немає вільного місця — і ви зможете повболівати, поборотися і повчитися у кращих.
турніри МТГ
Клуб настольных игр Киев - как безопасно играть турниры в Magic The Gathering1
Це можливість першими пограти в Магію картами нових випусків. За 7 днів до офіційних релізів нових сетів кожен з вас може відвідати представництво — клуб настільних ігор Київ Magic World, де продається продукція MTG. Ви відкриєте нові бустера випуску, зберете колоду і познайомитеся з унікальними картами і новими механіками. І це станеться на офіційному турнірі у відмінній атмосфері друзів і спільноти Magic The Gathering.
Орієнтуватися можна на кількість турів: 4 тури — близько 4 годин. Будьте готові до того, що якийсь час провести в клубі доведеться або добиратися ввечері додому.

Звичайно призи є, як для початківців так і для досвідчених гравців. За підсумками всіх турів та половина учасників, яка виступила краще (набрала більше очок) отримає по драфт-бустеру або сет-бустеру будь-якого стандартного видання з тих, що є в клубі. Більш докладно про призи на кожен турнір можна дізнатися в анонсі.

Умовно, якщо буде 15 учасників, то гравці з 1 по 8 місця отримають по бустеру. Щоб потрапити в верхню половину зазвичай потрібно набрати мінімум половину можливих очок.